Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /home/sevenlab/domains/sevenlab.ir/public_html/wp-content/plugins/bluet-keywords-tooltip-generator/advanced/functions.php on line 226

همکاری با ما

پیشاپیش از اینکه به این قسمت حتی به صورت اتفاقی سر زدید متشکریم  🙂  😛

join-us

سایت سِوِن لَب در جهت ارتقای سطح دانش بهداشتی و پزشکی جامعه با انتشار مطالبی در همین زمینه برای اهداف سایت و برای رضایت هر چه بیشتر بازدیدکنندگان خود و همچنین بالا بردن کیفیت سایت اقدام به جذب علاقه مندان به همکاری در گروه کوچک خود دارد از علاقه مندان و کسانی که به هر شکلی تمایل دارند و در خود قابلیت های لازم برای پیوستن به این گروه را میبینند دعوت میشود.

hg

در صورتی که مایل به همکاری با ما هستید می توانید با فرم زیر درخواست پیوستن به جامعه ی کوچک ما را بفرمایید.

دوستانی که به عنوان همکار نویسنده در سِوِن لَب پذیرفته می شوند می توانند از تمامی محصولات و فایل های فروشی سایت به طور رایگان استفاده کنند.

زمینه های همکاری:

برنامه نویسی اندروید

گروه برنامه نویسی و طراحی سایت آکـام اسـتودیو با همکاری سِوِن لَب غالبا در زمینه های پزشکی اقدام به برنامه نویسی و طراحی سایت و همچنین طراحی و اجرا سازی پروژه های برنامه نویسی دانشگاهی برای دانشجویان رشته های برنامه نویسی می کند.

برنامه نویسی گروهی کاری لذت بخش، راحت و بی درسر و مسلما سودآور است ولی برنامه نویسی به صورت تک نفره کاری بسیار خسته کننده و دشوار می باشد. ما در آکـام اسـتودیو  زمینه ای را برای همکاری در بخش های گرافیک، کدنویسی، طراحی سایت، بانک اطلاعاتی و … فراهم کرده ایم تا در کنار هم و با همکاری و پشتکار بتوانیم پروژهای برنامه نویسی را به نحو احسن به سرانجام رسانیم. کافیست با صرف روزانه فقط یکی دو ساعت از زمان خود بتوانیم کمک خرجی برای زندگی خود داشته باشیم. در سایت آکـام اسـتودیو منتظر شما هستیم. پیوستن به جمع برنامه نویسان آکـام اسـتودیو …

طراحی و زیبا سازی سایت

اگر مهارتی در رابطه با طراحی و زیباسازی سایت دارید خوشحال می شویم که در این امر به ما کمک کنید. ناگفته نماند که شما میتوانید با در دست گرفتن قسمت طراحی سایت در سایت آکـام اسـتودیو به کسب درآمد بپردازید. اطلاعات بیشتر …

نویسندگی در سِوِن لَب

سایت سِوِن لَب صرفا یک سایت در زمینه ی علوم آزمایشگاهی نمی باشد و اهداف بلند بالایی دارد. رسیدن به اهداف بزرگ در یک سایت نیازمند وجود نویسندگان خُبره می باشد از همین رو سایت سِوِن لَب از تمامی همکاران عرصه ی سلامت کشور مانند پزشکان، پرستاران، فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی، مامایی، بهداشت، فوریت پزشکی، بهیاران و … درخواست همکاری در زمینه ی ارسال مطلب و اخبار متناسب با رشته های تحصیلی خود می نماید چنانچه وقت ندارید می توانید هر هفته فقط یک تا دو مطلب با صرف یک ساعت زمان در سایت منتشر فرمایید. همچنین اگر فایل های تایپ شده در زمینه ی درسی مثل خلاصه دروس، سوالات، گزارش کار و … دارید می توانید با قرار دادن در سایت نسبت به فروش و کسب درامد اقدام کنید.

درصورتی که مایل به همکاری هستید لطفا از طریق فرم زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

با عرض پوزش باتوجه به تکمیل ظرفیت اعضای گروه برنامه نویسی لینک های مرتبط با آن غیر فعال هستن اگر واقعا روحیه بالایی جهت کار تیمی در زمینه برنامه نویسی و طراحی دارید از طریق فرم زیر با بنده در تماس باشید.

با تشکر

محبی مدیر سایت

۰۹۱۰۱۶۴۱۵۲۵

[contact-form-7 404 "Not Found"]
info@medtestsanalyzer.com
bigtheme