دانلود جزوه آزمایشگاه ویروس شناسی

zika-virus-sevenlab-ir

دانلود رایگان جزوه آزمایشگاه ویروس شناسی

ویروس شناسی یکی از کاربردترین شاخه های علوم پزشکی میباشد که همواره پژوهشگران فراوانی را جذب خود می نماید و همچنین جزو پنج درس اصلی رشته ی علوم آزمایشگاهی می باشد.

بدون شک لازمه موفقیت در هر رشته ای دستیابی به جزوات برتر میباشد .

این جزوه توسط حسین شعبانی و با همکاری سایت سِوِن لَب تهیه و تدوین شده و شما میتوانید از سِوِن لَب به رایگان دانلود نمایید .

عنوان: جزوه آزمایشگاه ویروس شناسی

نوع فایل: PDF

حجم فایل فشرده: ۷٫۴۵ مگابایت

تعداد صفحات: ۱۹ صفحه بدون تصویر (جدول دار)

ادامه ی کار سِوِن لَب بدون حمایت مالی شما امکان پذیر نیست. ما را با اهدای مالی تان کمک کنید. اگه توان و امکان کمک مالی ندارید می توانید با سایت سِوِن لَب همکاری کنید برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست اینجا کلیک کنید.

 

اگه میخواهید یه هندبوکی برای مرور هماتولوژی داشته باشید سوالات خونشناسی را از دست ندهید.

 

منتظر پیشنهادات شگفت انگیز بعدی سِوِن لَب باشید.

ما از اینکه به سایت سِوِن لَب سر میزنید خیلی خرسندیم ولی اگه مایل به حمایت مالی از سِوِن لَب یکی از گزینه های زیر را انتخاب بفرمایید.

 

توجه: می توانید برای خرید های خود از سایت سِوِن لَب از کد تخفیف استفاده کنید. کدهای تخفیف…

برای خرید محصولات سایت به راهنمایی نیاز دارید؟ راهنمای خرید…

درباره مدیر

محمد محبی هستم فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی از دانشگاه تبریز... از اونجایی که بیشتر وقتم رو با اینترنت می گذرونم تصمیم گرفتم تا یه وبسایت جامع برای سفید پوشان بی مدعا ایجاد کنم (که واقعا جای خالی اون احساس می شه)... علاقه زیادی به برنامه نویسی و طراحی وب دارم، به خاطر همین چندتایی هم برنامه برای رشته مون درست کردم که می تونید اون رو از مارکت های اندروید دانلود کنید....
bigtheme
x

شاید بپسندید

شوك‌ آنافيلاكسي‌ (شوك‌ آلرژيك‌) | Anaphylaxis

شوک‌ آنافیلاکسی‌ (شوک‌ آلرژیک‌) | Anaphylaxis

آنافيلاكسي‌ (شوك‌ آلرژيك‌) عبارت‌ است‌ از يك‌ پاسخ‌ آلرژيك‌ شديد به‌ داروها و بسياري‌ از مواد آلرژي‌ زاي‌ ديگر كه‌ زندگي‌ فرد را به‌ خطر مي‌اندازد. آن‌ دسته‌ از واكنش‌ هاي‌ آلرژيكي‌ كه‌ تقريباً بلافاصله‌ رخ‌ مي‌دهند معمولاً شديدترين‌ هستند.

آندوكارديت‌ | Endocarditis

آندوکاردیت‌ | Endocarditis

آندوكارديت‌ عبارت‌ است‌ از يك‌ عفونت‌ غير مسري‌ كه‌ عضله‌ قلب‌، دريچه‌ هاي‌ قلب‌، و آندوكارديوم‌ (پوشش‌ داخلي‌ حفرات‌ يا دريچه‌ هاي‌ قلب‌) را درگير مي‌سازد.