شرایط و مزایای دریافت کد هدیه برای آزمایشگاه های خصوصی

کد هدیه کلینیک رنگی رنگی چیست؟

کد هدیه “کلینیک رنگی رنگی” شامل یک سری از اعداد طبیعی و حروف لاتین می باشد که بنابه درخواست آزمایشگاه های تشخیص طبی توسط تیم توسعه دهنده ی “کلینیک رنگی رنگی” به صورت اختصاصی برای آن مراکز فعال می شود.

چه مزایایی دارد که یک آزمایشگاه کد هدیه داشته باشد؟

در دنیای کنونی با توجه به رقابت تنگاتنگی که بین تمامی مشاغل و حرفه ها وجود دارد تبلیغات امری اجتناب ناپذیر می باشد، ناگفته نماند که داشتن مهارت در حرفه و با کیفیت بودن نتایج کار آزمایشگاه بهترین تبلیغات برای آن آزمایشگاه می باشد ولی باز تبلیغات جای خود را در این میان از دست نمی دهد اینجاست که نوع تبلیغ خیلی مهم است.

در ادامه چند روش تبلیغاتی برای تبلیغ فعالیت یک آزمایشگاه بیان میکنیم:

تبلیغات کاغذی:

اصولا تبلیغات کاغذی برای تبلیغ فعالیت یک آزمایشگاه سودی برای مراجعه کننده ندارد. از طرفی فارغ از هزینه های چاپ و الصاق این اوراق در سطح شهر، دوام این نوع تبلیغات روی دیوار ها و تیرهای برق و با در نظر گرفتن شرایط خوب جوی و نباریدن باران نهایتا تا یک ماه پایدار خواهد بود و بعد از آن توسط باد و باران و … از بین خواهد رفت.

هدایای تبلیغاتی:

الف: فرض کنیم آزمایشگاهی برای تبلیغ فعالیت های خود یک سالنامه را به رسم یادبود به مراجعه کنندگان خود تقدیم کند. این روش تبلیغ نوعی تبلیغ دو سر سود برای فعالیت های یک آزمایشگاه و مراجعه کنندگان آن می باشد ولی دوام این نوع تبلیغ نهایتا تا تاریخ انقضا تقویم خواهد بود.

ب: فرض کنیم آزمایشگاهی برای تبلیغ فعالیت خود یک ساعت دیواری را به عنوان هدیه به مراجعه کنندگان خود هدیه دهد این روش تبلیغ یک تبلیغ دوسر سود برای فعالیت های یک آزمایشگاه و مراجعه کنندگان آن می باشد ولی در این روش تبلیغ هزینه های خرید بسیار بالا و تعداد دریافت کنندگان هدیه (کم/زیاد __ بسته به بوجه شما) می باشد.

البته باید در نظر داشته باشیم که تعداد دریافت کنندگان هدیه در این نوع تبلیغ بسته به بوجه ای که قصد هزینه دارید می تواند محدود باشد و احتمال نارضایتی افرادی که هدیه ای دریافت نکرده اند وجود داشته باشد و این خود می تواند به نوعی تبلیغ منفی برایتان باشد.

تبلیغ دیجیتال (شبکه های اجتماعی و تلوزیونی):

در این روش تبلیغات مراجعه کننده هیچ سودی نمی برد و صرفا آزمایشگاه تبلیغ خود را با هزینه ی زیادی فقط برای یک روز فارغ از اینکه مفید واقع شود یا خیر به نمایش می گذارد.

(برای مثال برای یک بار تبلیغ در کانال های تلگرامی نظیر کانال گیزمیز می بایست مبلغ ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ را بپردازید. تبلیغ در شبکه های تلوزیونی هم که هزینه ی خیلی خیلی بالایی را می طلبد.)

ولی تبلیغات با روش متفاوت ما:

ما به شما تبلیغات به روش دیجیتال، دوسر سود و دائمی که با آن آزمایشگاه تان دارای برنامه اختصاصی خواهد بود را پیشنهاد میکنیم.

بسته نرم افزاری “کلینیک رنگی رنگی” با هدف ارتقاء سطح دانش سلامت جامعه با موضوعات گوناگون در زمینه ی پزشکی نوین و سنتی در قالب یک برنامه اندرویدی برروی مارکت کافه بازار منتشر شده است اغلب بخش های این برنامه رایگان می باشند ولی بخش هایی نیز به صورت پرداخت درون برنامه ای می باشد که استفاده از آن ملزوم خرید نسخه کامل برنامه با قیمت مباء ۸۰۰۰ تومان می باشد.

شما به عنوان مسؤل فنی یک آزمایشگاه تشخیص طبی میتوانید در جهت تبلیغ آزمایشگاه خود با پرداخت هزینه ای ناچیز و توافقی “مبلغ پایه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان” به گروه توسعه دهنده ی این اپلیکیشن کد هدیه ای اختصاصی جهت فعال و شخصی سازی برنامه “کلینیک رنگی رنگی” به تمامی مراجعه کنندگان خود هدیه دهید.

وقتی مراجعه کنندگان آزمایشگاه، این برنامه را نصب و با کد اختصاصی شما فعالسازی کنند اطلاعاتی در برنامه با نام اختصاصی آزمایشگاه شما به نمایش درخواهد آمد و شکل و روی برنامه متناسب با سلیقه ی شما می تواند عوض شود و نام و تبلیغ آزمایشگاه همراه با شماره تماس و محل آزمایشگاه و … در برنامه به نمایش درخواهد آمد و از طرفی از این به بعد می توانید هر وقت که اطلاعیه ای داشتید با ارسال به پنل خود روی گوشی هایی که برنامه را با کد اختصاصی آزمایشگاه شما فعالسازی کرده اند بفرستید.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد و خلاقانه “کلینیک رنگی رنگی“:

 

۱- برنامه “کلینیک رنگی رنگی” طوری طراحی شده است که در هر بار اجرا شدن با رنگ های متریال (تم) جدید اجرا می شود. (به شخصه این ویژگی را تابحال در هیچ برنامه اندرویدی دیگری در سطح جهان ندیده ام. و میشه گفت یک ایده ی جالب برای طراحی این برنامه بوده است.)

۲- همچنین برنامه “کلینیک رنگی رنگی” در هر بار اجرا شدن با جملات کوتاه از بزرگان علمی کشور که در صفحه ی خوش آمد گویی دیده می شود اجرا می شود. (به شخصه این ویژگی را تابحال در هیچ برنامه اندرویدی دیگری در سطح جهان ندیده ام. و میشه گفت یک ایده ی جالب برای طراحی این برنامه بوده است.)

۳- و همچنین در صفحه نخست برنامه کلینیک که در هر داشنامه (آزمایشات – داروها و بیماری ها) سه مطلب نمایش داده می شود در هر بار اجرا شدن برنامه این سه مطلب به صورت راندم عوض می شود. این نیز خود یک ایده ی خلاقانه می باشد.

در ادامه قسمت هایی از برنامه که با کد فعالسازی اختصاصی شما تغییر می کند را با چند تصویر توضیح می دهیم.

کد استفاده شده برای این آموزش مخصوص آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتوبیولوژی دکتر “تست لب” (یک نام ساختگی برای استفاده در این آموزش می باشد) می باشد.

برای فعالسازی برنامه کاربر دو راه دارد:

  1. نسخه کامل برنامه را از کافه بازار با قیمت ۸۰۰۰ خریداری کند.
  2. فعالسازی با کد اختصاصی آزمایشگاه شما

در ادامه ما برنامه را باکد فعالسازی دکتر تست لب فعال میکنیم:

صفحه ی وارد کردن کد و نمایش پیغام تبریک به کاربر

برنامه کلینیک رنگی رنگی

وقتی که کاربر برنامه را با کد اختصاصی آزمایشگاه شما فعالسازی کرد پیامی مانند نمونه بالایی را خواهد دید.

کاربر باید یک بار از برنامه خارج و مجددا وارد آن شود. با ما همراه باشید تا تغییرات را با هم مشاهده کنیم. (توجه داشته باشید که این تغییرات می تواند متناسب با سلیقه ی شما اعمال شود.)

اولین تغییر در برنامه:

صفحه ی خوش آمد گویی برنامه که هم رنگ و هم متن آن در هر بار اجرای برنامه تغییر می کند.

برنامه کلینیک رنگی رنگی

همانطور که ملاحظه می کنید نام آزمایشگاه شما بعد از فعالسازی برنامه با استفاده از کد هدیه اختصاصی آزمایشگاه تان در پایین صفحه ی خوش آمد گویی برنامه اضافه می شود.

دومین تغییر در برنامه:

اضافه شدن بخش اختصاصی متناسب با سلیقه ی شما به قسمت انتهایی صفحه اصلی برنامه دقیقا زیر بخش دانشنامه بیماری ها.

همانطور که مشاهده می کنید تغییر دیگری که در برنامه اعمال می شود این است که در صفحه نخست برنامه دقیقا در زیر بخش دانشنامه بیماری ها چند بخش اضافه می شود (این تغییرات میتواند به دلخواه شما باشد.)

۱) بنری که اسم آزمایشگاه شما روی آن نوشته شده است. اگر کاربر روی این بنر کلیک کند اطلاعیه های ازمایشگاهتان که می تواند شامل عکس، مطلب، لینک و … باشد به نمایش در می آید.(عکس پایین گویای این مطلب است.)

۲) آدرس وبسایت آزمایشگاه که با کلیک روی آن، سایت آزمایشگاه باز خواهد شد.

۳)شماره تماس آزمایشگاه که با کلیک روی آن با آزمایشگاه شما تماس گرفته میشود.

۴) آدرس آزمایشگاه که با کلیک روی آن موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه شما روی گوگل مپ به نمایش درخواهد آمد و فاصله کاربر تا آزمایشگاه تان سنجیده خواهد شد و مدت زمان تقریبی رسیدن کاربر به آزمایشگاه با وسیله نقلیه های متفاوت (پیاده، دچرخه، موتورسیکلیت، خودروی سواری و اتوبوس) محاسبه و کروکی راهنمای راه کشیده خواهد شد.

 

تغییر دیگری که در برنامه دیده خواهد شد مربوط به بخش تحلیل گر نتایج آزمایشات پزشکی می باشد. در نسخه های رایگان و یا پولی که کاربران از مارکت کافه بازار خریداری می کنند بالای برگه نتایج آزمایشات کاربر که عبارت تفسیرگر نتایج آزمایشات پزشکی “کلینیک رنگی رنگی” نوشته شده است بعداز فعالسازی برنامه با کد هدیه شما عبارت آزمایشگاه تشخیص طبی “نام آزمایشگاه شما” درج خواهد شد. به مانند تصویر زیر

 

 

همین الان با مسؤل هماهنگی دریافت کد هدیه تماس بگیرید…

 

سایت نقد و برسی اپلیکیشن های موبایلی اپریویو، اقدام به نقد و بررسی و تهیه فیلم در مورد نحوه ی کار با برنامه “کلینیک رنگی رنگی” کرده است. می توانید اطلاعاتی در مورد این برنامه را در سایت اپریویو مطالعه کنید.

فیلم کار با بخش های مختلف برنامه:

bigtheme